| SebiE30 a întrebat:

M-am gandit sa imi fac un tatuaj pentru 2 saptamani sau o luna la mare pe antebrat.Ma poate afecta cu ceva?

5 răspunsuri:
| snake260889 a răspuns:

Iti poate afecta doar daca nu iti va placea...o sa devii depresiv

| SebiE30 explică:

Am auzit ca poate cauza arsuri din cauza soarelui sau sa apara mici bubite

| Anonim99876 a răspuns:

Nu te afecteaza cu absolut nimic dar o sa te doara putin cand il faci laughing Bafta si FUNDA?!

| Allexandra179 a răspuns:

Nu.Eu mi.am facut anul trecut si singura problema a fost ca m.am bronzat cu modelul tatuajului, dar mi.am facut in primele zile, daca nu vrei sa te bronzezi cu modelul poti sa iti faci tatuajul in ultimele zile.Succes!

| Edooo a răspuns:

Normal Ca nu