| JuniorHD a întrebat:

Mi-a crescut destul de mult părul pe piept și abdomen și aș vrea să dispară. Stiu ca multi dintre voi o sa spuneti că nu e normal pentru un bărbat si așa mai departe dar chiar nu suport să stau cu păr in zonele acelea mai ales ca este destul de mult. Vreau să știu care ar fi cea mai bună cale pentru a-l face să dispara. Să folosesc un aparat de tuns corporal mai exact acelea de la Philips care probabil majoritatea le stiti sau să ma duc la un salon sa ma epilez?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu uneori il rad, alteori il tund. N-as avea curaj sa il epilez, e prea sanatos, si mi-e ca pleaca cu tot cu piele blushing

| lpavel a răspuns:

Cu toti am trecut prin asta, te vei obisnui... big grin

andreia67
| andreia67 a răspuns:

De tuns e simplu si rapid si nu doare. Epilarea cu ceara e dureroasa. Daca vrei sa inchei definitiv socotelile cu el epilarea IPl/SPL la un salon specializat te scapa complet de el pe termen destul de lung.