| Andreea_8406 a întrebat:

Salut, TPU! Mi-am activat astazi extraoptiunea aceea web'n'walk de la cosmote cu internet nelimitat cu 3, 71 de euro. Si de fiecare data cand vreau sa intru pe facebook sau oriunde imi apare mereu ca "Aceasta va solicita difuzarea unu timp de emisie pentru care veti fi taxat. Continuati?" Daca intru de exemplu de 4 ori imi ia 14.84 de euro sau imi ia 3.71? Sau ma taxeaza direct de la prima intrare cu 3.71 de euro si dupa pot sa intru de cate ori vreau si nu ma mai taxeaza? Chiar nu inteleg daca ma taxeaza cu cei 3, 71 de euro de fiecare data cand incerc sa intru pe net sau doar la prima intrare. Va rog mult de tot spuneti-mi nu vreau sa fac vreo prostie si sa ma trezesc cu un milion de plata.Va multumesc mult!

1 răspuns:
| Daniella a răspuns:

Eu una am platit 2, 99 euro pentru acelasi gen de internet.
Si imi intra pe facebook fara probleme, nu imi da nimicthinking decat daca incerc sa intru pe opera.3, 71 de euro costa internetul tau de la cosmote, nu are legatura ca tu intri pe facebook sau in alta parte.Acolo poate te taxeaza cu alti bani, dar nu cred pentru ca pe mine nu m-a taxat.Singura faza e ca nu imi merge youtube. Oricum stai linistita ca nu ti-ar lua atatia euro. poate eurocenti.In orice caz, fereste-te de astfel de site-uri :*