| Mincu_Roxana_1990 a întrebat:

Activarea serviciului web'n'walk pana la urma este sau nu nelimitat. acum ceva timp am activat acest serviciu...mi s-au retras din cont 3 euro, dar m-au taxat si pe zi cu 50 de centi... sad oare am facut eu setarile gresit sau sunt niste arzoi? laughing
imi este teama sa reactivez extraoptiunea asta...

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Cam ciudat pentru ca atata timp cat iti activezi extraoptiunea asta ar trebui sa nu te mai taxeze

| mrsaxobeat13 a răspuns:

Eu am activat web `n` walk de multe ori nu am avut probleme si intr-adevar este nelimitat. Dar daca depasesti 1 GB data viitoare cand activezi extraoptiunea iti va merge ceva mai greu internetul.