| anonim_4396 a întrebat:

mîine vor fii inchise scolile in Bucuresti si in 26 de județe. Aceasta nu este o intrebare, ci este un răspuns la multele intrebări puse de elevi pe acest site. Multă sănătate tuturor, si in special administratorilor si d soarei Alexandra.

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Multumim pentru raspuns.
Multumesc la fel!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu astept sa scap de parinti pentru 2 saptamani laughing dar mai am una pana ii duc cu masina sa ia avionu spre Bucuresti.

| MiruD a răspuns:

Nu mai vreau zapadaaa sad

| EarsOfAFox a răspuns:

Hi, n-o sa mai pot purta tocurile mele pretioase in zapada! crying

| SunnyDay00 a răspuns:

Pun eu o intrebarelaughing....Sunt inchise si marti?smug

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SunnyDay00):

Luni si marti, asa au zis la tv.

| SunnyDay00 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Aaa,deci e bineoh go on

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SunnyDay00):

Si mîine (miercuri 29 ianuarie) scolile sint inchise, ce noroc pe voi.

| SunnyDay00 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O,dasmug