| 0AnaMarya7 a întrebat:

Nu știu ce să mai întreb, ma plictisesc. Asa ca las asta aici:
Dacă ați avea 3 dorințe, care ar fi acelea și de ce?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Prima dorința. O fata doar a mea fidela.
2. O casa faina.
3. Bmw M4 ca m-am plictisit de Mustang.

| Dorotheea21 a răspuns:

Pot avea doar doua?hee hee
Sa.i cada internetul lui Meme10Memu trei luni, si doua luni, lui arda234567, ca sunt in toane bune azi.
Dupa ce le citesti intrebarile acestor minuni, plictiseala o sa iti dispara ca prin farmec. Intrii direct in depresie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Și lui caste definitiv dar și pe lumea -aialalta.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu fata~femeia aia, daca aveam ceva de comentat cu ea, nu o ignoram.
Am vazut intrebarea lui Dani, nu stiu ce a comentat pe acolo, daca a comentat ceva, si nici nu imi pasa.
Cica 'trolleaza'. laughing
Te rog sa nu mai pui numele meu in 'discutii' cu, sau despre astfel de personaje.
Iti multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Am înțeles madame happy

| Anonima163333 a răspuns:

1.Sa ma pot intoarce in trecut cand vreau.
2.Sa pot citi gandurile.
3. Ultimul model de IPhone/Samsung.