| GansAlex a întrebat:

O fata,prietena cu mine pe Facebook,si-a actualizat statusul asa "Plictiseala mare la spital...".
Puteti sa-mi spuneti replici destepte,ironice,ca si cum mi-as bate joc de ea, dar nu vreau asta.
Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai daca nu vrei sa-ti bati joc de ea,de ce ceri replici ''destepte?''
Gandeste-te la tine! Gandeste-te ca esti intr-un spital, si astepti sa fi controlat, dar sunt atatea oamnei inaintea ta. Nu te-ai plictisi?
Nu e frumos sa razi de alte persoane. Intai trebuie sa ne uitam la noi, apoi sa radem.
Asa ca abtine-te!
Ce tie nu iti place, altuia nu-i face!

| GansAlex explică (pentru NoSmile):

Ma noi avem o relatie mai...ciudata.Adica noi facem glume pe seama altuia