| Bogdy78 a întrebat:

Recent am vb cu o persoană pe Instagram. Azi, când am intrat pe profilul acesteia, îmi apărea totul alb şi scria: Utilizator Instagram. Am ieşit, am intrat din nou şi mi-a apărut numele persoanei şi fotografia de profil. Am trimis şi mesaj, se trimite. Însă nu pot să văd ce fotografii are şi ce persoane urmăreşte. Voi ce credeți că s-a întâmplat? Oare are contul dezactivat temporar?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa isi seteaza privacitatea sau e problema tehnica de la Instagram

| aditimus a răspuns:

Posibl sa fie o eroare de la telefon ai incercat si de pe calculator sa intri?