| xSaB10 a întrebat:

Sa trecem la subiect, nu-s prea hotarata.
Ce sa aleg dintre excursie, care costa 55 lei ( deva,strand, salina etc) sau sa-mi iau un echipament de fotbal 48 lei + taxa curier 11 lei?

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Parerea mea este ca o excursie ar fi mai bine venita decat un echipament de fotbal.Adica dai niste bani dar te plimbi si vizitezi si faci baie...Pe cand fotbal sincer, poti juca si fara echipament

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Extraordinar,de parca ai alege intre doua chestii cu adevarat interesante.
De parca nu te poti duce in excursie, si dupa iti iei echipamentul ala, sau invers.