| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva aplicatii sau siteuri in care cunosti persoane noi doar pentru a socializa? Dar nu in genul la omegle sau sentimente.ro sau sa mi se arate altele (stiti ce zic), nu vreau relatii, vreau doar sa socializez pentru ca nu am prieteni.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TpU, Discordwinking

| Miruna7975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si cum cunosc pe discord persoane? Adica eu il folosesc doar pentru clasa...bine, il foloseam. Dar totusi, aveam 3 servere numai cu cei cunoscuti

| Dana1999 a răspuns:

Buna! si eu sunt in aceeași situație ca și tine
Ma poți contacta in privat dacă vrei

| Miruna7975 a răspuns:

Am uitat sa zic ca nu vreau sa ma cunoasca nimeni, de aia nu aleg Facebook sau insta, de exemplu