| Fastbrake a întrebat:

Sunt cam trist...Azi a plecat in Italia un prieten bun si nu prea mai am ce face.Incepe si scoala. Cum scap de tristete?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu alte lucruri, vezi un film, incepe o noua carte, discuta si iesi cu ceilalti prieteni.

Oricum o sa simti tristetea asta o vreme, nu e usor sa nu mai ai un prieten bun langa tine.

Totusi sunt convins ca o sa va vorbiti pe mess sau skype, nu e chiar atat de grav.

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Mersi de funda si sper sa te simti mai bine curand. Daca esti atat de preocupat ca un prieten a plecat si asta te face atat de trist incat ai vrut sa ne impartasesti si noua asta inseamna ca esti un prieten de nadejde si sper sa-ti mai faci multi prieteni foarte apropiati pe viitor happy