| ALEXXXL19 a întrebat:

sunt in cehia si lucrez la o fabrica auto de testile slariu nu e mare cam in jur de 800 EURO pe firma si 400 EURO pe agentie de curand am primit oferta de a trece pe firma la salariu de aproape 800/785 EURO asta pentru mine nu este rau ca in tara luam max 250 EURO problema este urmatoare pe firma nu mai am cazare si va trebui sa caut asta nu este o problema am invatat cat de cat limba si mi-am facut prieteni aici cehi in general fete (ura) care ma pot ajuta unde as putea cauta gasi situri de inchiriat garsoniere nu imi trebuie decat un pat, bucatarie, baie si ce mai e necesar unei persoane am 21 ani si sunt in Plana Cehia aproape de granita cu Germania

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai dacă zici ca știi limba de ce nu cauți pe net garsoniere de închiriat in orașul ala?