| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.Sunt in clasa a III-a.Doamna ne-a dat o problema la tabla.M-a pus pe mine si nu am stiut.A pus si alti copii si nu au stiut.Si a zis ca ii lasa corijenti si ca nu o sai treaca clasa ca o sa invete toata vara si nu o sa stea acasa.Eu am doar FB. Poate sa ma lase corijenta de la problema aia de-a devaratelea sau a zis doar asa ca sa punem burta pe carte.Va rog raspundeti rapid! E o urgenta!

Răspuns Câştigător
| Gabi_mo_1992 a răspuns:

Nu o sa-ti faca nimic a spus asa doar ca sa invatati cum a spus si Angycut nu este atat de ''idioata'' sa va lase repetenti in clasa a 3-a tu invata mai mult decat o nota proasta gen suficient sau insuficient nu are ce sa-ti faca de la o problema...si avand in vedere ca erati chiar mai multi..calmeaza-te nu se va intampla nimic

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Alexa, a vrut doar sa va sperie, sa invatati mai bine.Nu ai nicio grija ca nu te lasa corigenta daca ai FB
Daca nu intelegi o problema cere ajutorul parintilor, a unui frate mai mare sau de ce nu chiar pe domna invatotoare.