| recort a întrebat:

Sunt unii care pot face deja upgrade-ul la android Jelly Bean. Intrebarea este: De ce cele cumparate la liber pot face update mai repede si cele pe abonament mai tarziu? Funda pentru cel mai bun raspunns.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am upgradat la GingerBread anul trecut la o luna dupa ce mi-am luat Samsungul cu android.Si sunt pe abonament.Asa ca nu cred ce spui tu.

| andy14 a răspuns:

Nu conteaza. Ce treaba are abonamentu cu telefonul? Telefonul este tot acelasi cu unu la abonament cu cel la liber.Depinde de model.De exemplu la Samsung galaxy s advance ti-l da cu 2.3.6 si pot sa-l fac 4.1 jelly bean cu update.