| anonim_4396 a întrebat:

Sunte ti inalte sau scunde, (fetelor) si fetele mici de inaltime cum fac sa para m ai inalte? Multă sanatate tuturor si o saptămînă ușoară.

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Da,port tocuri de ani de zile si m-am obisnuit.sa nu crezi ca daca tocul este inalt, de exemplu 16 cm este si incomod.cu cat tocul e mai inalt, cu atat platforma este mai mare si pantoful este comod.doar ca mna, trebuie sa stii sa iti ti echilibtul pe ei laughing eu am observat ca pantofii fara platforma, gen stiletto, sunt mult mai incomozi si oboseste piciorul mult mai repede.sa nu crezi ca eu port tocuri ca sunt complexata de inaltimea mea.le port pentru ca imi plac muuuult love struck

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Sanatate multă, si mult succes.

| Tinna666 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc la fel si tie happy

Chiar am nevoie de succes la ce drumuri avem laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Sarut mîna, esti din Bucuresti?

| Tinna666 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu,sunt din Petrosani.dar intentionez la anul sa merg in Bucuresti sa fac niste cursuri de makeup si poate reusesc sa ma angajez si sa ma stabilesc acolo happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Mult succes, masajul i ti place? O zi superbă.

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu tocurile inalte, plataforme, adidasi care au o bucata de lemn in ei si le dau cativa cm in plus

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu am cu putin sub 1, 60, deci sunt destul de mica de inaltime. Pe mine nu ma deranjeaza inaltimea mea, nu cred ca mi-ar placea sa fiu mai inalta. laughing
Cred ca majoritatea poarta tocuri, printre care si eu. In ultima perioada le-am lasat deoparte, din pacate, din cauza drumului lung pe care trebuie sa il parcurg zilnic si din cauza strazilor cu piatra cubica prezente in tot orasul -_-.
Dar de regula ca sa pari mai inalta, porti haine mai mulate si tocuri. Personal cred ca tocurile de tip stiletto sau tocurile subtiri te fac mai inalta, spre deosebire de pantofii cu platforma. Mie cel putin, pantofii cu platforma, purtati mai ales de fetele slabute ma fac sa ma gandesc la niste copite de cai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saluut big grin eu sunt ok. Deca as fi scunda as purta mult mai mult pantofi cu toc si platforma rolling on the floor si blugi skinny si asa fac toate astea dar ma rog =]] dar tu cum esti? Inalt, scund? Si tie sanatate si o saptamana usoarawinking bye

| CristinaSNC a răspuns:

Am 1,72 deci ma consider inalta laughing

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu stiu cat de inalta ma vad ceilalti. Am 1.65 si cred ca tocurile ma ajuta sa par mai inalta.
O seara buna!

| dragodana a răspuns:

Salut! Am 1, 83 asa ca port tocuri la ocazii speciale si sunt mai inalta cu jumatate de cap decat iubitul meu, asa ca, restul timpului(tot timpul) port fara toc.Un toc micut de 4-7 cm port la serviciu ca oricum stau pe scaun toata ziua.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna, eu nu pot sa spun ca sunt foarte inalta, dar nici scumda nu sunt. Eu am 1, 75, sunt femeie, am aproape 25 de ani. Ca sa para mai inalta, femeile poarta tocuri, 10 /15/20 cm.(20 in cazuri foarte rare), haine care l fac sa para mai inalte, coafuri care la adauga cm in plus, etc. Bafta!

| Tinna666 a răspuns:

Eu sunt foarte scundalaughing am 1.57 si port mai mereu tocuri, de la 12-16 cm happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Si rezisti pe tocuri atit de inalte?

| Tinna666 a răspuns:

Cui nu ii place? laughing

| nlko a răspuns:

Medie... am 1, 63, dar sper sa mai cresc.
Poarta pantofi cu toc/platforma.
Parca hainele cu dungi verticale dadeau impresia ca esti mai inalt?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru nlko):

Eu sunt băiat,, intrebarea este adresata dumneavoastră fetelor, femeilor.

| nlko a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ok... scuze, dar m-a incurcat poza de profil. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru nlko):

Tu esti fată?

| nlko a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da.

| FashionKitty a răspuns:

Just saying dar e fain sa fii scund laughing Si nu prea ai ce sa faci in privinta asta oricum. Faza cu tocurile poate ajuta dar doar cand le porti si nu o poti face tot timpul.

| Valenziana a răspuns:

Tu care preferi? Mai inalte sau mai scunde?

| Whaveya a răspuns:

Eu nu sunt nici inalta, nici scunda. Daca as fi scunda, as purta tocuri si mi-as schimba intreg look-ul, de la obisnuit la inalt. Multumesc, la fel!

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Eu sunt destul de inalta 1.70 si port tocuri tot timpul, asa imi place, asa m-am obisnuit.

| Sanzi2002 a răspuns:

Nu sunt nici asa nici asa. Potrivita da frate inca sunt copil big grin

| Teodora341 a răspuns:

Sunt scunda. am 1, 56m dar nu fac nimic sa par mai inalta. daca asa m-a lasat Dumnezeu, atunci asa sa fiu. happy

| Pissitau18 a răspuns:

Port tocuri ocazional, nu-s nici inalta dar nici "mititica" deci nu trebuie sa fac ceva sa par inalta big grin

| AlissaDenissa a răspuns:

Eu am 1.70 și având în vedere că am 14 nu mă consider scundă. Fetele scunde care vor să pară mai înalte poartă pantofi cu toc, anumite combinații de îmbrăcăminte etc.

| Francesca_Gabriela_2000 a răspuns:

Pai ca sa para mai inalte poarta jeansi skinny+cu pantofi cu toc (nu neaparat)
Sau ca sa para mai inalte pot purta haine mulate.Bafta!

| LanaLudescher a răspuns:

Am 1,75 deci pot spune ca sunt inalta pentru varsta mea(18ani).Daca as fi mai scunda as purta tocuri, haine care sa ma avantajeze si eventual as mai slabi.Adevarul este ca nu conteaza ce inaltime ai cat timp ai atitudinea potrivita iti sta bine in ce iti propui