| Horia_4258 a întrebat:

Toata perioada asta din viata mea a fost un Epic Sad Fail. Tot timpul a trebuit sa fiu un ghinionist si de cate ori se ivea vreo ocaziu minunata sau ceva bun soarta is batea joc de mine si totul se transforma intr-un ghinion absolut. Va intreb: Mai are rost sa mai traiesc?

2 răspunsuri:
| Tedydragutza13 a răspuns:

Doamne cum poti sa spui asta MAI ARE ROST SA TRAIESC si eu am avut o gramada de ghinioane dar nici odata nu m-am gandit sa imi iau viata si nu trebuie sa gandesti asa de exemplu ti-a murit papagalul sau pestisorul auriu nu gandi asa dupa rau vine si bine fi mai optimist toata lumea are ghinioane! Daca iti iei viata ce rezolvi gandeste-te la parinti si familiata cat o sa sufere! Daca nu te-a ajutat raspunsul meu incearca sa vorbesti cu tatal tau sau du-te la un psiholog! BAFTA

| Horia_4258 explică (pentru Tedydragutza13):

Nu-i vorba de nici un papagal sau pestisor auriu e mult mai rau de atat si la mine vine niciodata binele