| JockerStoica a întrebat:

Un pronostic pentru Barcelona Real Madrid de mâine?
Eu aș paria că bate Barca.
Ce părere aveți?
Fundă!

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ambele Marcheaza sau Peste 2.5 Goluri mi se par cele mai sigure pronosticuri. Meci de meci joc asa si rar s-a intamplat sa nu iasa. De asemenea, Gol in Prima Repriza sau Peste 1.5 Goluri in Prima Repriza as mai merge. Iar daca ar fi sa aleg dintre cele doua, fan Real fiind, merg X2 (bate Real sau egal).

| OnuOnulică a răspuns:

Da, și eu sunt de aceeași părere. Barcelona cu siguranță va face un meci bun și o să dedice meciul lui Johan Cruyff.

| Drimmero a răspuns:

Posibil sa faca Realul surpriza, dar e vai de ea sezonul asta, ii bate Barca fara doar si poate. Merg pe un 2-0 pentru Barcelona!

| Idkidk a răspuns:

Eu cred că Real Madrid.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Se va termina 3-1 pentru Barcelona.

| deeeaqq a răspuns:

Egal sau să bată Real Madrid. ♡

| Ibrahimovic a răspuns:

Trebuie sa fie in zi prea buna toti jucatorii Realului ca sa scoata un rezultat pozitiv. Altfel Barcelona va castiga lejer.