| BRG a întrebat:

vă plac gogoșarii și castraveții murați?

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Muratii? daa yummmii big grin sunt deliciosi cate unii :d

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| AnneMarri a răspuns:

Da.
Cel mai mult îmi plac gogoşarii.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mie imi plac castravetii in saramura, muraturile ( alea verzi, adicatelea ) si conopida murata. Gogoșari mananc doar la musaca.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Doar la oţet big grin.

| justitiarul a răspuns:

Fara sare in exces!

Exista un utilizator pe acest site, a carui casa a ars in urma cu aproximativ doua saptamani!//...ina-2.html
Il poti ajuta si tu depunand un leu,sau cat iti permite buzunarul, in conturile ce le gasesti la acea postare. Ajutandu-l, putem dovedi ca suntem toti pentru unu! Multumesc!

| WedDye a răspuns:

Sunt buni { oarecum thinking }... dar ce e cu intrebarea asta? laughing

Răspuns utilizator avertizat