| anonim_4396 a întrebat:

Vă place emisiunea Mireasă pentru fiul meu? Si a ti vrea să participati in emisiune sau să vă alege ti jumătatea dintre concurenti/concurente, si ce părere ave ti de fetele si băietii ce alcătuiesc noul sezon al emisiunii? Vă multumesc foarte foarte mult.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Mie imi place emisiunea ma uit l ea.Din fete imi place de ralucatongue

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca as vrea sa mint ti-as zice ca sunt inebunita dupa aceasta emisiune, dar din pacate v oi zice crudul adevar..nu imi place, dar nu am nimic impotriva celor care se uita, enervant este faptul ca ocupa mult spatiu si nu poti vedea si altceva.
O zi bunahappy

| Mussette a răspuns:

Eu nu ma uit ca nu-mi place genul acesta de emisiune. Am vazut intamplator cateva minute uneori si mi se pare regia cam "trasa de par". Totul fiind ceva comercial. Cat despre concurenti, nu mi se pare ca ar fi ceva de capul lor.
Cred ca daca as primi ceva bani, dar sa merite rusinea de a ma baga intr-un asa scenariu, poate as participa. Dar 99% nu as participa.

| Mechanix a răspuns:

Nu cred că există emisiune mai infectă cu care pot să o compar.

| virutza a răspuns:

Imi place forte mult emisiunea aceasta, da dar imi plac si concurentii din noul sezon.