| Cristian23B a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti intr-o relatie cu cineva, iar apoi sa visati doua persoane - una necunoscuta si una sa fie persoana cu care sunteti impreuna iar apoi sunteti pusi sa alegeti dintre ele doua. Oare inseamna ceva?
Nu prea cred in vise, dar intreb.
Ofer funda

2 răspunsuri:
| gabriielaaa a răspuns:

Nu esti sigura de relație pe care o ai si subconstietul tau lucrează doritele nespuse se mai arată si in vise. Nu e exact ca in vise dar e ceva in mitea ta.

| Anabela777 a răspuns:

Cred ca ai auzit prea multe povesti cu triunghiuri amoroase. Sau poate tanjesti dupa o iubita noua.