| Meganos a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa visati o persoana necunoscuta,si dupa cateva zile sa o vedeti pe strada asa intamplator, sau sa aveti niste vise care dupa un timp se adeveresc?

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Eu am avut vise care au devenit realitate dupa cateva luni. Daca e ironia sortii sau chiar putem citi viitorul in unele momente nu stiu.Dar e posibil ca noi sa ne fi dorit sa se intample lucrul pe care l-am visat si dorinta sa se adevereasca.In legatura cu o persoana necunoscuta pe care o visezi si apoi o vezi pe strada am o teorie.E posibil sa o fi vazut deja, dar sa nu ii fii dat importanta.Iar mai apoi a aparut in subconstientul tau.Si dupa cateva zile ai vazut-o pe strada exact ca prima data, dar ai remarcat-o pentru ca ai visat-o. Sper ca te ajutawinking