| Idkidk a întrebat:

Voi cum reacţionaţi când sunteţi judecaţi pe nedrept?

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fac in asa fel incat sa ii fac sa intelega ca nu sunt vinovata de acuzatia adusa!
O zi bunahappy

| Idkidk explică (pentru caramela):

Şi eu la fel fac!winking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am fost judecat pe nedrept. Cred ca stii despre ce vorbesc, si nu numai tu. Si cum ai vazut, stiam ca adevarul o sa iasa la iveala.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Păi şi eu sunt judecată pe nedrept. De oameni ca şi...cred că ştii cine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Aham...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

winking Deşi şi eu mai judec pe nedrept.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Da laughing

| OldSoul a răspuns:

Daca sunt judecat pe nedrept, incerc sa-i explic respectivului care e adevarul.
Daca nu ma crede, aia este, este strict parerea lui, cat eu stiu care este adevarul nu ma intereseaza ce cred ceilalti, important e sa fiu eu impacat cu mine.
Nu vei putea multumi niciodata toate persoanele, asa ca, indiferent ce crede o anume persoana, mergem mai departe.

| R0R0 a răspuns:

Ii las cu parerile lor.
Nu ma obosesc sa le arat adevarata mea fata.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ii las pe aia care ma judeca sa zica ce vor nu imi pasa ce pareri au aia despre mine.

| Aberdeen a răspuns:

Devin ironică și arțăgoasă.

| MistretulPufos a răspuns:

Zambesc si sunt intrebat de ce si raspund cu replica lui Chello

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Mă amuz!

| GigiMenta a răspuns:

Ignor. Conteaza in primul rand sa stiu eu cum sunt happy, daca boul sau proasta nu are dreptate ( si evident ca nu are )il/o ignor, eventual scuip laughing). Dar doar ignor. ^^