| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Ce părere aveţi despre cei care înjură?
Cum reacţionaţi când sunteţi înjuraţi?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt parte integrantă din viața socială.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Cine te-a suparat?

Cred ca toti injuram din cand in cand ( ca a pierdut echipa preferata, ca ne-am lovit in cot, ca ne-a enervat nenea din autobuz etc).

Cum reactionez daca cineva ma injura?
Depinde cine. Ori ii spun sa inceteze pentru ca ma dearanjeaza si nu ii permit, ori intorc injuratura ( sa nu se inteleaga faptul ca injur ca la usa cortului, nu injur cu organe genitale, mai degraba jignesc sau intorc injuratura cu o ironie.)

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc, nu cred c-am fost niciodata injurata de cineva.Sau cel putin, n-am auzit.
Care vrea sa-njure, sa-njure.Mai rar vezi roman care sa nu sufere de Tourette...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu imi plac oamenii care injura, cei care ma injura ori ii ignor ori le zic ca nu ma cobor la mintea lor

| Earthroot a răspuns:

Nu mi se intampla.

| denisadr a răspuns:

Nu ii bag in seama. Iar parerea mea este ca ar trebui din cand in cand sa fie ei cei injurati.