| LPCTSTR a întrebat:

Salut TPU,
Voi de ce babe/moși cu... "probleme de înțelegere" ați mai dat?

Incidental am dat de 2 babe astăzi și una mai "fenomenală" ca alta.
Prima efectiv era bătută în cap, susținând vehement că dacă ești supus la 7mA în orice tip de curent, faci neapărat stop cardiac rolling on the floor.
Apăi frate, dacă la 7mA faci stop, când atingi o baterie deja aveai spasme laughing.
Și tot așa a ținut-o până când mi-a dat un manual, imaginați-vă ce facepalm când văd că fenomenala îmi dă o carte, iar cartea îmi dădea dreptate rolling on the floor

Alta: "Carnea este cangericenă" straight face
Facepalm incoming. Vai și cum m-a abordat că Aristotel, Heron, Platon, Socrate și nu mai știu cine au anticipat boli rezultate din consumul de carne straight face. După a continuat cu citate din studii chinezești, "care au durat 30 ani", și care au arătat că totul se rezumă la carne, consiparție că ai noștri conducători o acceptă pentru a ne manipula și a ne omorî prin cancer.
Nici nu vă imaginați cât de amuzantă putea fi baba asta laughing

Deci, voi de ce specimene fenomenale ați dat? happy

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Eu am dat de una care zicea ca curentul electric este impins de vant prin fir si asa ajunge la ce ai prin casa laughing "Pai nu trebuie sa-l impinga si pe ala ceva? " xD

52 răspunsuri:
| LPCTSTR explică (pentru TamplaruAnisoara):

Daca tu crezi c-o sa-ti mai citesc vreodata romanele... nee, s-o crezi tu happy
Și lasă-mă să ghicesc, țineai păsările și porcii de bibelou? rolling on the floor
Ești prea amuzantă pentru secolul ăsta, aș vrea și eu să fiu la fel laughing

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mâncam carne zilnic de găină,de rata, de curca, de porc, cu mielul nu o prea aveam, nu suportam mirosul care il degaja când o găteam.Acum nu as mai consuma nici vegetale gătite in vase care a fost cândva carne.
Îmi pare rău ca nu mai cresc animale deoarece îmi erau dragi, si mai mult, cat timp am avut păsări nu creștea un fir de iarba in curte, dar de când nu mai am păsări cresc niste bălării ca pe lângă calea ferata.Trebuie sa cosesc de cel puțin 4 ori ca sa nu duc frica de șerpi.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

My oh my, ai primit bani degeaba?
Unde-i baba aia, ca-i e foame portofelului meuwinking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Mda, daca ma gandesc mai bine, nici eu nu m-as fi simtit bine dupa ce mi-ar trece fericirea banilor degeaba.
Acum ca ma gandesc si mai si mai bine, incep sa ma simt vinovat, wtf.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

rolling on the floor de câte tipologii de astea am dat... big grin

| LPCTSTR explică (pentru raMLesS):

Vai de capul meeu rolling on the floor

| MadalinVoicu98 a răspuns:

Pai nu citesti ce zic in privat ca iti iei gatu de nervi ca esti tampit si eu am dreptate ti-am aratat ce au zis antrenori de box, ti-am scris acolo ce ziceau ei in engleza cuvintele lor, te-am intrebat de ce bruce lee era mic in muschii si era cel mai rapid din lume ca tu zici ca muschii mari inseamna viteza pe pumni asa e cand nu ai habar si vorbesti aiurea nu ai curaj sa citesti ce ti-am zis ca o iei razna cand vezi ca antrenorii aia de contrazic pe tine!

| MadalinVoicu98 a răspuns:

Ne intalnim si iti arat eu contrariu fraiere care te dai smecher vorbesti despre box ca viteza vine din muschii cand de fapt vine din tactica si fibre rapide, un slabanog care se antreneaza pentru fibre rapide viteza exploziva e mai rapid decat unu cu muschii mari care nu are mai multa fibre rapide decat slabanog ai inteles?

| MadalinVoicu98 a răspuns:

There are several reasons why boxers do not engage in weight​lifting or weighted calisthenics. Unlike MMA, boxing uses hands and hands only to attack. Weight training causes your body to grow. Your muscles become heavy, your arms become heavy, which in turn slows down your punches.Jul 26, 2017 SI asta Do weights slow boxers down?
massive bulk will slow you down, Pune-ti dracu creieru la contributie de ce zic antrenorii asta ca muschii mari te incetinesc zic acolo massive bulk will slow you down, ca sa nu mai faci tu pe cunoscatoru in domeniu!

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Asta se consideră hărțuire.
Te rog termină.

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Bine, scumpete, ai câștigat, fie cum zici tu.

| MadalinVoicu98 a răspuns:

Scumpete sa imi zici in fata ai inteles? Si nu e vorba de castigat eu e vorba ca antrenorii zic ce am zis eu ti-am zis citat de al lor unde au scris ei ai inteles? ANTRENORII!

| MadalinVoicu98 a răspuns (pentru LPCTSTR):

There are several reasons why boxers do not engage in weight​lifting or weighted calisthenics. Unlike MMA, boxing uses hands and hands only to attack. Weight training causes your body to grow. Your muscles become heavy, your arms become heavy, which in turn slows down your punches.Jul 26, 2017 SI asta Do weights slow boxers down?
massive bulk will slow you down, Pune-ti dracu creieru la contributie de ce zic antrenorii asta ca muschii mari te incetinesc zic acolo massive bulk will slow you down, ca sa nu mai faci tu pe cunoscatoru in domeniu! Ce a zis un antrenor ai inteles? Tu niciodata nu o sa poti contrazice ce zile el acolo nici daca te mai nasti de 2 ori ca nu ai experienta lui in acel sport ai inteles cumetre?

| MadalinVoicu98 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Daca nu citesti povesti ca zici ca mint eu citeste citatu ala ce a zis antrenoru de box despre ce zici tu te contrazice 101% Sa il citesti inainte sa te culci de 2 ori sa nu uiti toata viata ta cat de mult te-ai inselat! experienta in biochime sau fizica ce ziceai tu degeaba ai inteles? Lasa-te

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Cum mama existenței de la Univers până la aflarea existenței bozonului Higgs de ce încă poți vorbi cu mine?!
Te-am blocat fenomenule, ce mai are site-ul asta azi...

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Copilaș, ce spui tu e infim.
Nu mă sperii și nici nu mă influențezi în vreun fel.

| MadalinVoicu98 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ba antrenorii spun ai inteles? accepta adevaru ca nu ai cunostinte in domeniu ala daca antrenoru a zis asa, copilas esti tu fraiere ca daca iti dau in barba te bag in sarme ai inteles? am 18 ani nu sunt niciun copilas ca nu ai mancat cu mine din farfurie ca sa faci tu glume cu mine!

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Am inteles man, doar taci, ca m-am saturat de tine rolling on the floor
Esti amuzant, serios... si degeaba.

| MadalinVoicu98 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Deci recunosti ca te-ai inselat? ca muschii mari inseamna viteza? si ca viteza vine din muschii? Si de fapt vine din tehnica si fibre de type 2 rapide? ca degeaba ai muschii daca unu are genetic mai multe fibre rapide, si ca sunt slabanogi mult mai rapizi decat altii cu muschii mari?

| LPCTSTR explică (pentru MadalinVoicu98):

Pentru tine intotdeauna voi recunoaste ca m-am inselat, numai sa taci, scumpulewinking
N-ai vrea sa-mi faci viata mai frumoasa si sa ma blochezi?
Blocat mintal, bucura-te acum de bock :*