| NONAME113 a întrebat:

Voi nu v-ati intrebat vreodata de ce tiganii care cer banii pentru. mancare sunt... obezi? La mine in oras o trupa de 15-20 de tigani au facut si greva foamei si erau cat naiba de grasi. laughing))

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Pentru ca acei tigani obezi de care zici tu traiesc din ajutoare sociale fara sa munceasca nimic + o duc chiar foarte bine facand camatarie si ale chestii ilegale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu chiar. Astia din orasul meu ori sunt schilozi, ori au mai multe patratele ca ciocolata schogetten si mai multi muschi decat raioanele de mezeluri. { ambele situatii sunt cauzate de munca excesiva pe bani putini, saracii oameni mai fac si voluntariat - am auzit ca de buna voie si nesiliti de nimeni te ajuta sa scapi de microbii din portofel }

Din ce oras esti? Sunt curioasa in ce oras se cotizeaza in asemenea hal la burta "sarmanilor" oameni.hee hee

| NONAME113 explică (pentru anonim_4396):

Eu locuiesc la sat, in acel oras ma duc la liceu, se numeste Dej, am vazut pe Facebook poza in care faceau greva foamei.Acolo in parc se strang multi tigani care sunt foarte grasi, nu am vazut nici unul slab.La mine in sat majoritatea muncesc iar restul stau si freaca menta. laughing