| MySergiu a întrebat:

Salut TPU Vreau sa activez Romingul pe o cartela din afara cu minute net etc merge extraoptiunea cu 10 E de la Orange pentru Germania, Olanda, Franța și Belgia? Gen sunt în UE după specificațiile date de Orange:Opțiunea de 10€ credit cu minute
Nelimitat minute și SMS în reţea, 2000 minute naţionale şi internaţionale către fix și în roaming SEE sau SMS naţionale și în roaming SEE din care 600 minute sau SMS sunt și internaţionale pe mobil UE

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti deja in alta tara si ai in momentul de fata roamingul activ si functional, poti.