| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Vreau sa fac 10000 de calorii challenge si vreau cateva sfaturi despre cum sa reusesc sa il fac.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa mănânci Fast food.
La câte vizualizări au clipurile cu Mc, KFC etc. nu dai greș.
Bănuiesc ca pentru YouTube faci așa ceva, ca altfel nu văd de ce...

| Maopiscopulesculeandra explică (pentru Bondarel99):

Da, pentru YouTube este.Dar, inca nu stiu daca sa fac sau nu...In caz ca vrei, poti arunca o privire pe canalul meu :
https://www.youtube.com/saphirro

| aimullah123 a răspuns:

Nu iti recomand sa faci provocarea asta.
Dar cred ca ar merge niste icre facute cu mult ulei, preparate cu maioneza, chestii de genul asta.