| VooDau a întrebat:

Vreau sa fac ceva dar nu stiu daca este bine sau nu eu am windows xp sp2 si vreau sa il schimb cu windows xp sp3 si eu il aveam din calculator am cautat pe youtube cum sa faci un cd bootabil in fine. Am vazut un tutorial cum se instaleaza Windows XP dar imi este frica sa incerc sau nu?big grin Funda... Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu e nevoie sa instalezi tot Windows-ul pentru a face upgrade de la SP2 la SP3. Este de ajuns sa intri pe site-ul Microsoft si sa downloadezi pachetul de instalare pentru SP3.
Incearca aici: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=24