| doublers a întrebat:

vreau sa imi cumpar un laptop pentru ca pc meu este cam slab si am gasit ceva intr-o revista la 19 milioane si am vazut ca are multe informatii pe aici m`am intrebat daca imi puteti spune daca e bun de ceva.Ma intereseaza daca am vreo sansa sa imi mearga GTA IV la rezolutie maxima. Uitati laptopu` care vreau sa mi`l cumpar:
LAPTOP K50IP-SX068V, HDD 320 GB SATA, PROCESOR INTER DUAL CORE T4500 2.3GHZ,MEMORIE 4GB PLACA VIDEO DEDICATA GeFORCE G205M 512 MB celalalte informatii sunt cu webcam, etc. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da.iti va merge!
dar cu 19 milioane iti faci un pc, de 2 ori mai bun ca acest laptop

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De banii aia ia-ti o unitate noua de Desktop. Este mai ieftin si poti sa-ti iei ceva mai bun, mai puternic de cat laptopul.

| doublers explică:

O sa iau pe cineva cu mine care stiehee hee de 19 milioane fac de merge oricehee hee mersi de raspunsuri