| deeaisabela a întrebat:

vreau sa imi pun aparat dentar dar nu stiu ce sa fac sa imi pun sau sa nu imi pun!

eu nu am probleme cu dantura adica am o dantura destul de frumoasa si sanatoasa ar trebui sa imi pun ce ziceci! adica am avut prieteni care sia'u pus si aveu o dantura fromoasa. ce vreau sa zic

Daca ai o dantura frumoasa ati mai trebuie aparat dentar

Mie nu imi place la dantura mea am dinti din fata mai mari de castor nu stiu cu se zice Va rog ajutati-ma Dau fundita

Răspuns Câştigător
| nothinglefttolose a răspuns:

Nu merita sa dai atatia bani pentru aparat dentar mai ales daca in rest ai o dantura frumoasa.
Mergi la un stomatolog si vezi ce-ti spune.

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Aparatul e pentru a iti indrepta dinti nu pentru ai micsora. Daca ai dinti de castor cu aparatul nu rezolvi nimic, du-te la dentist sa tii pileze putin desi o sa ramana spatii intre ei. Nu iti pune aparat daca nu iti trebuie.