| MagicSmile7 a întrebat:

vreau sa scap de niste raspunsuri date de mine, e posibil asa ceva?, cum?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT, in partea de sus a paginii, sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Ma bucur, ca raspunsul meu te-a ajutat. Succes!

| MagicSmile7 explică:

Merci mult!