| HaiMaNene a întrebat:

Salut TPU,vreau si eu o părere despre firma de televiziune si internet de la "Agentul Tau Telecom" nu am mai auzit de ea pana acum,am dat comanda pentru o instalare si nu prea imi miroase a bine, nu stiu de ce..as vrea sa stiu mai multe despre ei, daca sunt de încredere, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sunt telekom sub acoperire. Nu recomand, au fost slabuti in ultimi ani si pana decide Orange ce sa faca cu ei (Orange a cumparat telekom) tot asa o sa fie.