| RaMbOo2017 a întrebat:

Salutare TPU, unde pot gasi o firma de incredere pentru a putea sa imi pun internet,telefonie, televiziune intr-o zona fara pic de semnal am vorbit cu cei de la orage de la telecom de peste tot nu sunt in raza de acoperire pentru a putea sa imi puna net, ma puteti ajuta cu o alta firma care ar putea sa imi bage? sad

1 răspuns:
| Krax256 a răspuns:

Pai daca nu exista acoperire GSM tu cum vrei sa iti trimita semnal pentru ce vrei? Cauta eventual despre internetul prin satelit (inluzand si telefonia si cablu) dar stiu ca echipamentul este scump.