| zurghii a întrebat:

Salut,
Trebuie sa depun niste foi pentru bursa sociala la facultate, iar pe una dintre foi am un tabel in care trebuie sa scriu toate veniturile nete pe care le am si in dreptul lor am o casuta cu "Documentul justificativ anexat". Ce trebuie sa scriu aici?

Aici ii un link cu tabelul respectiv daca va ajuta:
https://www.google.com/......ps?/search

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Fluturaș de salariu, cupon de pensie...ce e greu de înțeles?!

| zurghii explică (pentru Catrice):

Aha, si la venituri nete totale ce scriu?
Ii greu de inteles din moment ce n-am mai auzit de asa ceva niciodata

| Catrice a răspuns (pentru zurghii):

Suma pe care o iei din pensie, salar etc.

| zurghii explică (pentru Catrice):

Ma refer la casuta "documentul justificativ anexat", la fiecare rand am cate o casuta in care imi cere sa scriu asta

| Catrice a răspuns (pentru zurghii):

Pai astea, cupon pensie, fluturaș salariu copii sau poate original după dovada cu care primești ce bani primești lunar.

| zurghii explică (pentru Catrice):

Si ce document justificativ am la alocatia de stat pentru copii? Ca doar la astea trebuie sa scriu, veniturile nete din salarii si alocatii

| zurghii explică (pentru Catrice):

Da, dar ma refer, nu trebuie sa scriu ceva in casuta respectiva? Am toate copiile care imi justifica veniturile, da nu stiu ce trebuie sa scriu in casuta aia

| Catrice a răspuns (pentru zurghii):

Pai când o iei, nu primești nici o hârtie drept dovada?

| Catrice a răspuns (pentru zurghii):

Tipul de document care e