| anonim_4396 a întrebat:

Salut, un prieten a atins azi cu ghidonul de la bicicleta o pancarda /reclama din carton dar nu s-a intamplat nimic, dar un domn a scos telefonul si i-a facut poza lui si i-a zis ca poate ramane fara bicicleta dar pancarda nu a patit nimic. Este adevarat, poate ramane fara bicicleta?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, cum să rămână fără ea?!? Era un miștocar.

| Sofer a răspuns:

Sa stea linistit ca nu se intampla nimic. na a atins si el din greseala mare lucru.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Slabe șanse.

| qwertpro a răspuns:

Salut,nu i se va intampla nimic fii linistit.Nu a incalcat legea in nici un fel, plus ca nu exista o lege care sa confiste obiecte pentru asemenea fleacuri. Facea doar misto de voi.