| andreyutzzu3 a întrebat:

tocmai mi-am cumparat o bicicleta noua, si nu stiu cum sa dau ghidonul mai sus. La modelele mai vechi stiu ca era un surub in varful tevii care tine ghidonul, dar la asta noua nu am gasit nimic. Se poate regla?

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Salut, daca ai gasi pe net o imagine cum arata bicicleta ta, iti spun exact cum se face.

| IonutAxi a răspuns:

Nu stiu daca se poate..am si eu una aproape ca asta.dar nu pot da ghidonul mai sus

| TheCritic a răspuns:

Pai iti trebuie o cheie imbus...inbus( nu stiu cum ii zice) si o cheie normalabig grin