| Aly_Alyn_2001 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S5, si de la un timp (de ieri) imi merge singur, adica ieri m-i s-a intamplat de 2 ori, si azi odata, acum 10 min.
I-am dat resetare din fabrica, ca la carte (ieri) dar vad ca azi a facut iar, nu este facatura, mergeam alalta-ieri pe strada, veneam de la scoala si ploua tare, si am scos telefonul sa vad cat este ceasul, si glumeam cu un prieten ca-mi fac acum o poza, si ieri a inceput sa faca urat big grin

2 răspunsuri:
| krypton1234 a răspuns:

Du l de unde l ai luat daca ai garantie sau la un gsm daca nu are ce sa ii faca adio telefon

| anna09995 a răspuns:

In ce sens merge singur?