| anonim_4396 a întrebat:

unde pot gasi in Galati tricouri cu maneca lunga sau scurta cu um-ar lasat? si cam cat costa? daca nu in galati, in Braila!
Si palarii dragute? de asemenea, cat costa? iar daca nu-s nici astea in Galati, in Braila unde-s?

1 răspuns:
| AneMonaAlexAndra2002 a răspuns:

Buna,nu stiu pe acolo dar in Bucuresti la Bucur Obor in pasaj gasesti si tricou si palarie ambele vosta in total 50 de lei. Tricoul costa:25 si palaria la fel. sper ca te-am ajutat. funda? happy big grin