| ra1ntags a întrebat:

Salut, unde pot gasi in Romania stilouri cu penita flexibila? Nu vreau ceva extravagant. Vreau un site sau idei cat ar costa unu / intre ce preturi se incadreaza si unde il/le pot gasi?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| sophie12helen a răspuns:

Iti recomand magazinul"Alexandria". Sunt foarte de calitate, si nu sunt foarte scumpe.Magazinele le gasesti in orasul tau in Realin Mall, sau, prin oraswinking

| ra1ntags explică (pentru sophie12helen):

Am incercat si nu au.Mersi, alte idei?

| sophie12helen a răspuns (pentru ra1ntags):

Incearca la alte librarii, sau, in hipermarketuri happy

| ra1ntags explică (pentru sophie12helen):

Am incercat peste tot, nicaieri n-am gasit. Ceva un magazin special, nu stiu...

| sophie12helen a răspuns (pentru ra1ntags):

Metro,Real,Selgroswinking