| anonim_4396 a întrebat:

V-a plăcut meciul de aseara? România-Germania? Mai avem vreo șansă de calificare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a terminat am ajuns pana in semifinale. dar sunt calificati la jocurile olimpice de anul viitor la tokyo.
sa speram ca vom reusi cu nationala mare in septembrie mi se pare ca jucam cu Spania.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Ce sansa de calificare sa mai avem daca a fost semi finala, meci eliminatoriu? rolling on the floor Mi-a placut doar prima repriza.