| MarianFCD a întrebat:

V-a placut meciul de aseara din finala Cupei Regelui?

10 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Normal, eu cum sunt fan Real madrid for ever am fost bucuros! funda...

| maryusik a răspuns:

Se vede cine e cea mai buna

| 4l3x a răspuns:

Tot barca e mai buna...e cea mai buna din lumewinking nu a fost niciod si nici nu vai fi o echipa mai buna ca astawinking

| CristianM a răspuns:

Clar nu. Prea obositi dupa atatea meciuri la rand.

| MarianFCD explică:

Pai da, dar echipa mare este aceea care stie cand sa forteze, iar Real a avut o bara plus multe alte ocazii periculoase de gol.

| Vizitiul a răspuns:

Mai mult atmosfera decat meciul in sine.

| iushsm a răspuns:

Da,bineinteles.

| Ovidiu200 a răspuns:

Foarte mult dar nu îmi convine cine a câștigat ce a făcut C.Ronaldo pe teren? Messi a strălucit pe teren, Barcelona a jucat fantastic Realu sa aparat toată repriza a doua au avut noroc cu Casillas care ne arata inca odata ca este cel mai bun portal din lume

| CARLI a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr! Fraaaaattttte! Oi fi eu fata dar ma uit la meci si sper ca o sa primesc funda:d!

| alinutzu7 a răspuns:

Super meciul mi-a placut la nebunie!