| Ionică a întrebat:

Va place wrestling? Ce luptatori preferati aveti? Luptatori mei preferati sunt: John Cena, D. X., M. V. P. si Big Show. Acesti sunt de la W. W. E., mai e alta firma care se numeste T. N. A. Pe ce post se difuzeaza T. N. A., daca se difuzeaza? W. W. E. stiu ca se difuzeaza pe Sport.ro. Va doriti sa mergeti la meci in Statele Unite ale Americii sau sa vina ei in Romania? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma numesc radu.Imi place wreslingul.Luptatori mei preferatii sunt:Undertaker, Hbk, Jeff Hardy, Rey Mysterio, Triple h.Nu stiu daca se difuzeaza inca T. N. A., dar stiu si eu ca W. W. E. pe Sport. ro. Eu mi-as dori sa vina cei din U. S. A. in Romania.La revedere!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Silviu591 a răspuns:

Sunt doar fictive acele "lupte" rolling eyes nici pana acum nu stiti... cati 10 ani ai?

| TPU3455353576 a răspuns:

1Cena2Orton3Sheamus