| aloken a întrebat:

Salut.Va pun o intrebare.Ati vrut vreodata sa va schimbati total (vestimentatie,comportament sa traiti mai bine viata, sa va distrati) daca da ati reusit cu greu? Ce parere au avut prietenii vostrii despre aceasta schimbare? Cum ati putut sa va schimbati fara a avea frica de ce spun oamenii din jur?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-a pasat niciodata de ce spun oamneii din jur, pentru ca sunt o fire puternica si increzatoare in mine si nu am asteptat niciodata parerea, sau expertiza prietenilor, sau a lumii.
Prietenii vin si pleaca, familia ramane intotdeauna si este singura care conteaza!
Atata vreme cat nu am facut nimic rau sau gresit, incat sa-mi afecteze familia, nu mi-a fost frica si nici nu m-a interesat gura lumii.