| valeria4u a întrebat:

Maine (15.01.2012) este ziua de nastere a tatalui meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Are cam de toate : after-shave-uri, blugi (jeans), pulovere, tricouri, bluze... etc. Nu prea mai stiu ce sa ii cumpar, dar voi sigur stiti. Deci, daca ma incanta ideea voastra de cadou primiti fundita. happy love struck
Va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Buna! Tatalui tau ii va placea orice cadou ii vei face! poti sa ii iei un parfum(chiar daca mai are e un cadou frumos),daca adora cartile si/sau are timp liber ii poti lua un roman interesant(nu conteaza ce gen),o cravata frumoasa,o bluza,un portofel,o camasa(atentie! daca stii numarul pe care il poarta),un ceas(e un cadou minunat). Bafta, si la multi ani tatalui tau, nu uita ca orice cadou ii vei oferi ii va placea!

15 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Eu i-am cumparat tatalui meu un hanorac cu"Cel mai bun tata din lume". S-a bucurat cand a vazut cadoul.happy Nu conteaza ce ii ei, conteaza intentia. Poti sa ii iei un parfum frumos.thinking

| Ecou a răspuns:

Si daca nu are un hobi cumparai atunci un hobi happy!

| valeria4u explică (pentru Ecou):

Eu m refer la ceva care se poate cumpara cu BANI...

| enemihnea2001 a răspuns (pentru valeria4u):

Parerea mea ar fi sa ii iei un ces elegant dar nu prea tipator.

| Ecou a răspuns (pentru valeria4u):

Glumeam si eu happy

| diamar a răspuns:

Ce zici de ceva personalizat? Sunt intotdeauna deosebite...

| IoanaLoredana a răspuns:

Fumeaza? Cumparai ceva trabucuri, ori brichete(sunt foarte scumpe unele dar foarte elegante)
Cumparai un set pentru vinuri
O sabie foarte eleganta care se pune pe perete(daca ii plac genurile astea)
Sau fa ceva simplu.O cana cu un mesaj al tau personalizat. Ceva ce sa lege tot ce ati facut impreuna daca nu... Sper ca te-am ajutat.
LA MULTI ANI TATALUI TAU!

| valeria4u explică (pentru IoanaLoredana):

Multumesc pentru urare... ai sanse sa iei funda! happy

| YumiSukinanda a răspuns:

Tu ai gresit undeva, de ce i-ai dat primei funda? trebuia sa stai pana cand mergi la magazin si atunci sa vezi toate raspunsurile si atunci te decideai cui ii dai funda, nu ti-a dat un raapuns si gata i-ai dat funda, fara suparare dar ai gresit! trebuia sa astepti pana mergeai la magazin si atunci sa vezi toate, nu din prima! daca cineva iti raspundea mai bine? ii dadeai funda ei degeaba, deci ai gresit!

| valeria4u explică (pentru YumiSukinanda):

Imi pare rau, dar daca mergeam la magazin si ii cumparam si apoi mai vedeam un raspuns mai bun ca al ei/lui ma duceam inapoi la magazin si innapoiam ce am cumparat ca sa cumpar ce spunea respectivul cu raspunsul "mai bun"? Nu te mai recarcitra degeaba... pentru ca nu ai de ce!

| floripufi a răspuns:

Buna! Poti sa ii faci un desen cu toata familia! Sau poti sa ii faci o petrecere surpriza! Ii scvri o scrisoare de La multi ani! Si cadou poti sa ii iei un parfum barbatesc bineinteles desenul daca vreio sa faci scrisoarea si poti sa ii oferi toata inima ta.

| afrodita3333 a răspuns:

Daca are un hobi cumpara ceva legat de acel hobi.

| junkistul a răspuns:

Cumparai o palarie

| Robbi a răspuns:

Cumpara-i ceva deosebit.din mall, ceva sa-i atraga atentia