| LL3006 a întrebat:

Salut, vara asta merg cu diriga intr-o tabara iar acolo se va organiza un concurs de talente, care ar fi melodia cea mai recomanadata sa o cant dintre acestea:
8 zile din 7 (B.U.G Mafia, Amy)
Undeva in Balkani (Puya, Don Baxter)
Baga bani (Connect-R, Puya, Don Baxter)
Daca dragostea dispare (Connect-R, Alex Velea)
Am lasat melodiile impreuna cu cei care le canta pentru a le asculta si a imi da un raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Daca dragostea dispare" consider ca e cea mai frumoasa dintre cele mentionate mai sus dar tu alege s-o canti pe cea la care te descurci mai bine.

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Undeva in Balkani. Acum ce îți place și tie totuși. Testează-le pe toate sa vezi pe care o canti cel mai bine.

| LL3006 explică (pentru Nirvanaaa):

Faza e ca stiu si pot sa le cant pe toate. Cealalata treaba e ca melodia nu ar trebui sa aiba injuraturi, nici in romana si nici in engleza (e tabara bilingva)

| yungandreigawd a răspuns:

Undeva in balkani, iconic.