| Vlad112233 a întrebat:

Salut,voi ați lucrat prin străinătate si cat timp? Eu sun plecat a doua oara și când ma duc parca mi-e tot mai greu, nu imi place deloc. Ce alegeți străinătate, mai multi bani sau acasa în Romania dar lângă familie, prieteni, cei dragi? Eu as alege Romania,

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Strainatatea vesnica cel mai probabil, castig 4000£ pe luna, am parte de femei, masini scumpe, calatorii, intalniri VIP, tuning la limita, politia e de treaba, preturile sant mici la alimente, facturi, produse, lumea e cumsecade imi fac de cap usor. In ro accidentele sant la orice clipa, evenimente meteo adverse, batai, crime, violuri. Posibil o sa aplic pentru cetatenia britanica curand.

| SilentRain a răspuns:

Banii, aici n-am nimic și pe nimeni de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg România...în străinătate m-aș sufoca de dorul oamenilor pe care îi iubesc. Cândva tânjeam și râvneam să am cât mai mult, stăteam și la serviciu peste program pentru câțiva lei în plus...dar am învățat că nu merită. Timpul petrecut cu cei dragi, dintre care primul este Dumnezeu, este cel mai important. Amintirile pierdute alături de ei nu fac toți banii ăia, crede-mă.