| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Voi ce activitati ati facut in saptamana scoala altfel?
Va placut?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Am stat acasa si am invatat pentru bac.

33 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Cei drept cam ai dreptate si tu la mine la scoala nu prea am vazut copii sa participe la vreo activitate sau asa nici la mine in clasa nu am facut cine stie ce unii colegi de la mine nu au venit toata saptamana eram vreo 10, 11, 12 cam asa chiar mai putini.
Luni am stat acasa, am auzit ca oricum nu vine nimeni ca majoritatea colegilor sunt plecati intr-un banchet si n-a mai fost nimeni trebuia sa vina 5 copii atunci dar n-au vrut sa vina si nici eu n-am vrut n-ar fi avut rost, as fi fost degeaba.
Marti am stat doar 2 ore am vorbit cu diriginta si am mai facut un test de cultura generala unde eram grupati pe echipe.
Miercuri n-am stat nici macar o ora vreo 10 de minute nu mai erau multi in scoala eram putin si am plecat acasa ca nu mai venea nimeni sa stea cu noi.
Joi am stat 2 ore si am jucat jocuri.
Vineri acasa.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Trebuia sa va dea vacanta din prima, ce atata abureala cu 'saptamana altfel' eu nu inteleg, si asa nu se face nimic acolo, mai mult te streseaza sa te duci acolo. Mai bine dadeau vacanta si se termina tot balamucul.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Cam asa e dar totusi nu stai mult la scoala doar o ora 2 3 si nici nu e mare presiune ca nu se dau note, teste sau teme.
Daca vezi ca nu e nimeni in clasa si nu vine un prof curand poti pleca acasa direct.