| Creamy a întrebat:

Salut, voi credeti in superstitii, blesteme? daca da argumentati si de ce. Dau funda la cel mai argumentativ raspuns. Spor la lucru big grin

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred in superstitii si blesteme, pentru ca in viata nu am avut ocazia sa am probleme de acest gen.

| AlerimxD a răspuns:

În superstiţii cu siguranţă nu cred, dar profesorul meu de religie de anul trecut spunea că blestemele se împlinesc dacă un părinte îşi blesteamă propriul copil.
Xoxo.