| BigLike a întrebat:

Voi o stiti pe Olga Verbitchi cea care a participat la xfactor (cred ca a si castigat) oricum ce s-a intamplat cu parul ei? Pentru ca de exemplu in duelul cu Miruna Panzaru avea par blond lung iar la finalul x factor am vazut pe Youtube ca avea par scurt si negru, ce s-a intamplat? cine stie... funda! happy a da cine se plictiseste (ca si mine ) sa imi dea mesaj

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nu avea par blond. era saten, lung si cret.
Si-a facut o schimbare de look. Mare chestie. plictiseala e boala grava, iti dai seama cati oameni ar muri daca ar fi fatala?

| BigLike explică (pentru GoldenZenith):

Sunt de acord cu tine cred ca ar fi mai raspandita decat raceala laughing in orice caz parerea mea este ca a facut o alegere gresita i statea foarte fain cu par lung dar na ce sa faci, nai ce sa faci. happy

| CdeMetal a răspuns:

S-a plictisit.