| disty a întrebat:

Salut.Vreau o parere sincera..Sunt impreuna cu o fata de o luna..ne intelegem foarte bine! Peste putin timp vine ziua ei si as vrea sa ii arat ca tin la ea si ca este o fata speciala pentru mine! Dati-mi sfaturi.ce ar vrea o fata de vreo 15 ani ..adica eu m-am gandit la un buchet de flori sau un trandafir,un colier,un ursulet de plus! Initial m-am gandit sa ii iau doar flori, florile se ofilesc,dar multi zic vorba aia,,gestul conteaza"! M-am gandit sa ii iau ceva ce nu tine doar o zi, doua.un lucru la care sa se uite sa tina minte momentul in care i l-am dat! Varianta mea ar fi :1)Buchet de flori/trandafiri
2)Buchet de flori/ursulet/colier argint
3)Pur si simplu un ursulet si cu un,, te iubesc" langa el!

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îţi dau eu un pont bun.Cel mai bun cadou, pe care îl poate păstra şi o viaţă întreagă, dacă vrea...e o carte.Scrie-i ceva pe prima pagină.(Dacă îi place să citească, o să te considere un geniu).

| andreutzaadreee a răspuns:

Oferai un ursulet cu o inimioara pe care scrie te iubesc si un trandafir. Eu zic ca daca te iubeste se va bucura!